Totobo’da Günceleme Var

GÜNCELELME SONRA ERDİ. ELİMİZDE OLAMAYAN SEBEPLERDEN DOLAYI YAŞANAN BU GÜNCELEMEDEN DOLAYI ÖZÜR DİLER ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ…

11 Şubat gece saat 24:00’dan itibaren totobo.com ve totobo1.com sitesi mecbur bir güncelemeye gitmek zorunda kaldı.

 

SÖZDE TOTOBO BAYİLERİNDEN UZAK DURUN !

  •  Totobo.com üyeliğinizin nereden açıldığını iyi analiz etmeniz gerekiyor. Her totobo bayisinden güvenli bir şekilde oyun oynayamazsınız. GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE TOTOBO OYUNLARINIZI OYNAMAK İÇİN MUTLAKA BİR TOTOBO ANA BAYİSİNDEN ÜYELİK AÇTIRMALISINIZ.
  • Kazandığınız ikramiyeleri sorunsuz bir şekilde almak istiyorsanız LÜTFEN DİKKAT EDİN…

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN MÜŞTERİ WHATSAPP NUMARAMIZ ÜZERİNDEN BİZE YAZABİLİRSİNİZ…

GÜNCELEMENİN KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE BİTMESİ BEKLENİYOR…

Not: Totobo.com sitesi mobil girişten günceleme veriyor. BİLGİSAYAR ile giriş yaptığınız da sorun yaşamıyorsunuz. Günceleme sadece mobil girişi üzerinden …

Tototo üyelerinin merakla beklediği güncelemebitiş tarihi ne yazık ki şuan için belli değil. Sistemsem olarak mecburi gidilen bu güncelemenin en kısa zaman da bitmesi beklenirken totobo severlerin yoğun soruları doğrultusun da bu bilgilendirmeyi yapmak zorunda kaldık.

Totobo sitesine neden girilmiyor ?
Totobo sitesine giremiyorum ?
Totobo sitesi adres mi değiştir di ?
Totobo sitesi güncel giriş adresi ?

Google.com üzerinden dünden beri en çok aramalar sırasına giren yukarıdaki sıraladığımız arama terimlerinin tek sebebi zorunlu olarak yapılan güncelemedir.

Her hangi bir domain yada isim değişliğine gidilmemiştir. Sadece servis sağlayıcıları ile alakalı yaşanan bir sorundan dolayı yazılımsal bir kaç değişikliğin yapılması gerekmiştir.

Gösterdiğiniz anlayış içink teşekkür ederiz.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Totobo Whatsapp