Totobo Whatsapp

kasatotobo1.com‘un Whatsapp numarası sadece bir tanedir. Bu numaramız dışında başka bir numaramız yoktur. İnternet ortamında dolaşan sözde bayilerin Whatsapp numaraları ile bir bağlantımız ve alakamız yoktur. O bayiler ile yaptığınız tüm para alışverişleriniz yine sadece o bayiler ile aranızda olan bir çalışmadır. Başka Whatsapp numaraları ve bayiler ile yapmış olduğunuz alışverişlerinizden kasatotobo1.com sorumlu tutulamaz.

Kasatotobo sadece sitemiz üzerinde bulunan Whatsapp numarası ile yapılan görüşmelerden ve sağlanan anlaşmalardan sorumludur. Kasatotobo Whatsapp görüşmeleri asla silinmez ve daimi olarak yedeklenir.

Totobo Whatsapp

Bu detayları belirtmemiz sebeplerinden biri de internet ortamında Google.com, Facaebook, Twitter, İnstagram gibi ortamlarda dolaşan totobo reklamları ve değişik üye kazanmak için yapılan bonus kampanyalarının bize ait olmadığını bilmenizi istiyoruz.

Bazı Totobo kullanıcıları zaman zaman Whatsapp hattımız üzerinden bizim üyemiz olmamasına rağmen para çekebilirmiyim yada yatırabilirmiyim gibi mesajlar atıyorlar. Sadece biz değil hiç bir totobo bayisi bir başka totobo bayisinin açtığı üyeliğe ve bilgilerine ulaşamaz. Her bayinin yarattığı üyelik sadece o bayilik tarafından kontrol edilebilir. Yani para yükleme ve çekim işlemleri gibi hesap hareketlerini sadece iletişime geçtiğiniz bayi yapabilir.

İşte bu sebeptendir ki her yazımızda ve sitemizin her sayfasında belirtiyoruz. Üye olmak yada bayi olmak istiyorsanız doğru totobo bayisini bulmanız gerekiyor. BU yazıyı okuduğunuz için de kendinizi çok şanslı hissetmelisiniz.

kasa totobo sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede sunuyor. Tüm sorularınız için Whatsapp numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat