Totobo Whatsapp

Kasatotobo1.com‘un Whatsapp numarası sitenin sağ alt köşesinde bulunan whatsapp butonundadır. Site üzerinden butona tıkladığınızda karşınıza çıkan whatsapp numaramızdan başka bir numaramız yoktur. Bu konu da lütfen çok dikkatli olmanızı istiyoruz. İş işten geçtikten sonra bize yazıyor olmanızın hiç bir önemi kalmıyor. Çünkü sonrasında işlem yaptığınız diğer totobo1 whatsapp numaraları ile bir bağımız olmadığından yardımcı olamıyoruz.

Totobo Kurumsal

İnternet ortamında dolaşan sözde bayilerin Whatsapp numaraları ile bir bağlantımız ve alakamız yoktur. O bayiler ile yaptığınız tüm para alışverişleriniz yine sadece o bayiler ile aranızda olan bir çalışmadır. Başka Whatsapp numaraları ve bayiler ile yapmış olduğunuz alışverişlerinizden kasatotobo1.com sorumlu tutulamaz.

Kasatotobo sadece sitemiz üzerinde bulunan Whatsapp numarası ile yapılan görüşmelerden ve sağlanan anlaşmalardan sorumludur. Kasatotobo Whatsapp görüşmeleri asla silinmez ve daimi olarak yedeklenir.

Totobo Whatsapp

Bu detayları belirtmemiz sebeplerinden biri de internet ortamında Google.com, Facaebook, Twitter, İnstagram gibi ortamlarda dolaşan totobo reklamları ve değişik üye kazanmak için yapılan bonus kampanyalarının bize ait olmadığını bilmenizi istiyoruz.

Bazı Totobo kullanıcıları zaman zaman Whatsapp hattımız üzerinden bizim üyemiz olmamasına rağmen para çekebilirmiyim yada yatırabilirmiyim gibi mesajlar atıyorlar. Sadece biz değil hiç bir totobo bayisi bir başka totobo bayisinin açtığı üyeliğe ve bilgilerine ulaşamaz. Her bayinin yarattığı üyelik sadece o bayilik tarafından kontrol edilebilir. Yani para yükleme ve çekim işlemleri gibi hesap hareketlerini sadece iletişime geçtiğiniz bayi yapabilir.

İşte bu sebeptendir ki her yazımızda ve sitemizin her sayfasında belirtiyoruz. Üye olmak yada bayi olmak istiyorsanız doğru totobo bayisini bulmanız gerekiyor. Bu yazıyı okuduğunuz için de kendinizi çok şanslı hissetmelisiniz.

Totobo İletişim

Totobo’yu çok iyi tanımadan nasıl bir site olduğunu bilmeden asla bir totobo bayisi ile görüşüp üyelik veya totobo bayilik işlemleri yaptırmayın. Bir bayi üzerinden işlem yapmadan önce mutlaka o bayinin nasıl bir bayi olduğuna ve ne kadar güvenilir olduğuna bakın. Bunu nasıl yaparsınız konusun da size bir kaç fikir verelim. Öncelikle bilmeniz gereken sosyal ağlar üzerin de değişik reklam teknikleri kullanarak sizlere ulaşmaya çalışan sözde bayilerden uzak durun. Totobo bayisiyim diyen birinin mutlaka bir google.com üzerinden bir web sitesi olmalı. Sadece web sitesi var diye de körü körüne güvenip işlem yaptırılmamalı. Mutlaka site baştan sona incelenmeli ve ne kadar kurumsal durduğuna bakmam gerekiyor. Sitelerin de yönlendirmeleri takip edip totobo konusun da sizlere ne kadar doğru bilgi verdiğine bakın. Aceleci olmayın. Acele ederek açtıracağınız totobo üyeliği sonrasında hayal kırıklığına uğramayın.

covid 19 Sonrası

Covid 19 virüsü tüm dünyayı etkisine aldıktan sonra bir hayli artış gösteren bu sahtekar totobo bayilerinin hiç vicdanı yok. Bize gelen şikayetleri tek tek okuyor ve neler yapılabilir diye düşünüyoruz ama ne yazık ki internet ortamın da  pek de çözüm bulunamıyor. Türkiye’nin resmi iddaa sitesi olan iddaa.com sitesinin bile taklidini yaparak iddaa oyuncularının kullanıcı isimlerini ve şifrelerini bile alabiliyorlar. Yani internet ortamın da güvenliği sağlamak inanın ki çok kolay olmuyor. Sizlerin çok dikkatli olması ve bu gibi düzenbazlara pirim vermemeniz gerekiyor. Bizler elimizden geldiğince sizleri her yazımızda her makalemiz de uyarmaya çalıştık. Umarız faydalı olabiliriz.

kasa totobo sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede sunuyor. Tüm sorularınız için Whatsapp numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Totobo Whatsapp