Totobo iletişim Bilgileri

Totobo1.com bahis sitesinin iletişim bilgilerini sizin ile paylaşmak isterdik ama ne yazık ki totobo.com sitesinin direk olarak iletişim bilgileri yok. Sizleri bu konuda bilgilendirmek istiyoruz.

Öncelikle totobo.com sitesi nasıl çalışır, nasıl ödeme alır nasıl oyun oynatır konusunda bilgilendirelim. Totobo sitesi asla direk olarak oyuncu ile muhatap olmaz . Site sadece alt yapısını bayilikler aracılığı ile sunar. Tüm para yatırma çekme işlemleri bayiler aracılığı ile olur.

Totobo İletişim

Google.com üzerinden en çok Totobo iletişim yazılarak aranıyor. Bu konuda sizleri bu sayfaya çekmek istedik çünkü en doğru bilgiyi sizlere biz sunuyoruz. Başka sitelerde kendi bayiliklerini totobo iletişim olarak sunuyorlar ve sizleri yanlış yönlendiriyorlar.

Bu sayfaya google üzerinden geldiyseniz  çok şanslısınız çünkü başka bir sayfaya girmenize gerek kalmadan hem totobo iletişim bilgileri hakkında hem de bu vesile ile totobo hakkında geniş bilgi sahibi olacaksınız.

Totobo Şikayet

Yukarı da da belirtiğimiz gibi Totobo sitesi asla direk olarak totobo oyuncusu ile para alışverişine girmez. Totobo kurmuş olduğu profesyonel alt yapısını bir kaç büyük bayi aracılığı ile Türkiye‘ye sunar. Bu bir kaç büyük bayi de bir kaç küçük bayiye alt bayilikler verir. Bu alt bayilerde kendilerine alt bayiler yaratırlar ve bu şekilde devam eder gider. Yani totobo sitesi bu durumda oyuncu ile sadece oyun sitesi içindeki sorunlar ile alakalı muhatap olur.

Örnek verecek olursak bir oyuncu mahalle arasında bir bayiden yada internet üzeriden Facebook, instgram, Twitter ve benzeri sosyal ağ üzerinden üye olan bir kişi  para konusunda bir sorun yaşadığın da totobo.com oyun sitesi üzerinden şikayet etmeye kalksa alacağı cevap lütfen bu durumu acentanız ile görüşün. Acenta dediği bayilik oluyor. Yani Türkiye üzerinde binlerce totobo bayisi vardır. Oyuncu sadece üyelik aldığı bayi ile muhatap olabilir. Tek iletişim kuracağı insan bayidir.

İnternet ve Mahalle Arası Totobo Bayileri

Totobo alt yapısını belirli bir oran karşılığında Türkiye piyasasına sunmuştur. Oyuncun kazanacağı ve kaybedeceği paradan ne haberi vardır neden karı vardır. Sadece belirli bir kar oranı karşılığında alt yapısını sunar.

İşte asıl konu burada başlıyor. Çünkü bir çok totobo oyuncusu her hangi bayiden üyelik açtırdığın da direk olarak totobo üzerinden üyelik açtığını zannediyor. Bu durum ilerleyen zamanlarda ciddi sorunlar doğuruyor. Son zamanlarda sikayetvar.com üzerinde yaptığımız incelemelerde şikayetci sayısının bir hayli arttığını gördük. Bu iletişim sayfasını da bu yüzden hazırlıyoruz ki daha çok insana ulaşabilelim yada daha çok insan bize ulaşsın ve doğru bilgiliyi birinci ağızdan öğrensin. Umarım sizleri bu konuda yeteri kadar bilgilendirebiliriz.

Bir örnek daha verelim. İstanbul’un her hangi bir semtinde bir totobo bayisi var ve biri oradan üyelik açtırıp oyunlar oynamaya başladı. Bir 2 hafta oyun oynadı ve kaybetti. Kaybettiği parayı da ödedi. BU ödediği para sadece o bayinin cebine giriyor. Yani  o ödenen paradan totobo hiç bir miktar para almıyor. Çünkü totobo o bayiden daha önce nakit ödeme yoluyla komisyonunu almış oluyor. Durum böyle olunca başka bir örnek ile konuyu biraz daha açalım. Yine yukarıda bahsettiğimiz oyuncunun 3. hafta sonunda kazandığını düşümelim. Bayisini arayıp 10 bin tl kazandım hesabımdan çekmenizi istiyorum dediğin de bayi eğer bu ödemeyi yapmaz ise totobo’nun her hangi sorumluluğu yoktur. Para kazanırken cebine giren  bayi müşteri kazandığın da da cebinden çıkarıp ödemesi gerekir.

İşte durum böyle iken sikayet var üzerinde ki binlere sikayetin sebebi de ortaya çıkıyor. Aslında totobo paramı ödemedi değil de parmakla gösterip bu totobo bayisi paramı ödemedi demek gerekiyor.

Totobo oyuncularının bu konuya çok dikkat etmesi gerekiyor. Totobo üyeliği açtırdığınız kişi sizin kazancınızı ödeyeceğinden bu kişinin ne kadar güvenilir yada ne kadar güvenilir olmadığını çözmeniz gerekiyor. Bunun bir çok yolu olabilir ama bunları burada yazarak sıralamamız imkansız. Bu tamamen sizin insiyatifinizde olan bir şey. Biz sadece sizi dikkatli olmanız gerektiği konusunda bilgilendirme yapıyoruz. Sizlerde lütfen hem mahalle arasındaki totobo bayilerinden hemde internet üzerindeki totobo bayilerinden üyelik açarken dikkat edin.

 

Daha detaylı bilgiyi Whatsapp numaramız üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeden talep edebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Totobo Whatsapp