Totobo Bayilik Nasıl Alınır ?

Türkiye‘nin kapalı devre olarak en çok tutulan ve milyonlarca oyuncu olan totobo.com sizlere çok iyi fırsatlar ile bayilik sunmaya devam ediyor. Totobo Bayilik için en yüksek oranları en güvenilir şekilde sizlere sunuyoruz. Panel kapanması bakiyenizin çekimesi gibi durumları yaşamıyor müşterileriniz ile sorun yaşamıyorsunuz.

Totobo Bayilik

Totobo bayisi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yapmanız gereken sadece Totobo Whatsapp numaramız üzerinden bizlere ulaşmak ve detayları öğrenmek. Uzman müşteri temsilcilerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

Totobo Bayisi İseniz ?

Şuan aktif olarak Totobo bayilği yapıyor ve panelinizden yada kazancınızdan memnun değilseniz direk olarak Whatsapp iletişim üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek, haftalık cironuzu ve panel adınızı belirterek size uygun bayilik teklifimizi öğrenebilirsiniz.

Yeni Totobo Bayisi Olmak İstiyorsanız … 

Çevrenizde sevilen ve itibar gören biriyseniz etrafınızda bahis oynayan kişileri kendi bayiliğiniz üzerinden oyun oynamaya ikna edebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizden alacağınız Totobo Bayilik paneli ile hemen bir üyelik açıp totobo‘yu önermek. Sonrasında mutlaka totobo’yu beğenip sizden oyun oynamak isteyecektir.

Totobo bayilik sistemin de müşteri ödemesi siz bayilere aittir. Totobo asla müşteri ödemelerine karışmaz. Siz artık bir bayi olduğunuzdan dolayı müşteri kazançları  ve para alış verişleri sizin sorumluluğunuzdadır.

kasatotobo1.com sizlere sadece bayi paneli girişi sağlar ve bu panel içerindeki bakiyeyi siz satın alırsınız.

Peki ne kadar kar oranı ile bakiye alabilirsiniz. ?

Haftalık cironuza göre Totobo bayilik kar oranınız belirlenir.

Örnek verecek olursak bir hafta içerisin de 100 bin Kontör alan bir bayi ile hafta 10 bin kontör alan bayi aynı kar oranından almaz.

Totobo kasa kar oranları %75 ila 80 arası değişir.

Örnek verecek olursak.. %75 kar oranı ile anlaşma sağladınız. Müşteri temsilcilerimizin size vereceği banka hesap bilgisine almak istediğiniz bakiyenin yüzdelik ödemesini yapıyorsunuz.

Örnek :  10 Bin Tl kontör almak istiyorsunuz. Bunun 2500 Tl’sinin peşin olarak ödemeniz gerekiyor. Dekontunuzla beraber ödeme yaptığınızı belirttikten kısa bir süre belirtiğiniz isme ve şifre özel bayilik bilgileriniz size ulaştırılır.

Sonrasın da telefonunuzdan tarayıcı çubuğundan size verilen web sitesi adresi ve kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapıyorsunuz. Bayi paneli içerisinde yeni müşteriler oluşturabilir bakiye yükleyip çekebilirsiniz..

Müşteriniz kazandığın da ve para çekmek istediğin de bayilik panelinizdeki bakiye nasıl ki yükleme yaptıkça azalıyorsa çekim yapıldığın da da bakiyeniz artar.

Örnek : Bakiyeniz 10 bin , müşterinize 1000 tl attınız bakiyeniz 9000 ine düştü ve müşteriniz sonrasın da  2000 tl çekim yaptı. Çekimi yaptıktan sonra bayi panelinizdeki bakiyeniz 11.000 olacacktır. Bu durumda aslında bayinin hiç bir kaybı olmuyor.

Bakiyeniz bittikçe kasatotobo1.com’a ödemenizi yapıp kontör almanız gerekiyor. Totobo bayilik bu şekilde işliyor..

Not: Salıdan salıya ödeme gibi bir çalışam sistemi dolaşıyor nette. Bir çok totobo sever bu konuda bizlere hem mail atıyor hem de whatsapp iletişim numaralarımız üzerinden sıkça yazıyor. Sanırım mahalle aralarında bu bayilik dağıtma işini veresiye yanı haftalık ödeme olarak yapan kişi yada kişiler mevcut. Bu durum dan dolayı internet ortamın da da bu şekil olduğu yada olabileceği sanılıyor. İnternet ortamında asla böyle bir çalışma olmaz. Haftalık çalışma ile totobo kasası verilmez.

Tags:
14 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Totobo Whatsapp