Kimlik Belgesiz Üyelik

Totobo.com üyeliğinizi hiç bir kimlik belgesi talep etmeden açıyoruz. Üstelik para yatırırken ve çekerken size ait bir hesap olmasını da şart kılmıyoruz. Biz totobo ana bayisi olarak kazanmanız için tüm şartları kolaylaştırıyoruz. Diğer bahis siteleri gibi para yatırırken istenmeyen belgeleri para çekerken de istemiyoruz.

Totobo.com hesabı açar açmaz oyunlarınıza başlayabilirsiniz. Anında para yastırıp anında kazancınızı belirteceğiniz her hangi bir hesaba aktarımını sağlayabilirsiniz. Kazancınızn hesabınıza geçmesi sadece 5 dakika zaman alacaktır.

Banka ve Papara hesabınız ile yatırım yapıp yine aynı yöntemler ile çekim yapabilirsiniz.

Tüm işlemler hem daha hızlı olabilmesi açısından hem de daha güvenli olması açısından whatsapp üzeriden yapılıyor. Deneyimli müşteri temsilcilerimiz size totobo hakkında her sorunuza cevap veriyor bilmedikleriniz konularda sizleri bilgilendiriyor.

  • Totobo sitesine her bayi üzerinden üye olunmaması gerekiyor
  • Totobo bayisiyim diyen her bayiye yatırım yapmakak gerekiyor
  • Totobo bayisiyim diyen bir çok sözde bayi kazancınızı göndermiyor
  • Yüksek bonus veren totobo bayilerinden uzak durun ( Kazancınzı Ödenmiyor )
  • Kredi kartı ile mümkünse yatırım yapmayın

Totobo Üyeliği Alırken Dikkat Edin !

Totobo sitesi sadece bayiler üzerinden üye kabulu yapar. Yani bu durum da yatırımlarınzı ve kazançlarınızı üyelik açtıracağınız bayi üzerinden yaparsınız. Tek muhatabınız üye olduğunuz bayinizdir. Bu yüzden lütfen üye olurken bayinizi iyi analiz edin.

kasatotobo.1.com Ailesi olarak 7850 üyemiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Üyemiz olarak oyunlarınızı sorunsuz bir şekilde oynayabilir kazancınızı anında belirteceğiniz hesaba çekebilirsiniz.

 

2 comments

  1. Uye yapin beni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat