Bilinçli Oyun

kasatotobo1.com Ailesi olarak sizleri bazı konularda uyarmak istiyoruz. Spor ve Casino oyunlarımız sizlere tamamen eğlence için sunulmuştur. Elbette para yatırıp çekiyorsunuz ama bunu asla bir kazanç kapısı olarak görmemelisiniz.

Koronavirüs hastalığı (COVID-19)

kumar için tedavi

Özelikle son zamanlarda tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınından sonra Ülke ekonomileri zor günler geçiriyor. Hali ile ekonomi her ailenin direk olarak sorunu oluyor. kasatotobo1.com olarak sizleri uyarıyor oyunlarımızı oynarken aile bütçenizi zor duruma sokmayacak miktarlarda yatırımlar yapmanızı mümkünse hiç yapmamanızı öneriyoruz.

Özellikle borçlanıp borcunu kapamak için daha çok şans oyunlarında şansını denemek isteyenlere sesleniyor. Sakın ama sakın böyle bir yanılgıya düşmeyin. Asla borcunuzu ödeyemeyeceğiniz gibi borcunuzun üzerine borç katarsınız. Şans oyunları ile borç kapanmaz. Daha çok borçlanır ve işleri daha da çıkmaz hale getirirsiniz. Bu yüzden siz siz olun lütfen bu yanılgıya düşmeyin.

Kendinizi bağımlı olarak hissediyorsanız ve oyun oynamadan duramadığınızı düşünüyorsanız mutlaka profesyonel bir destek almalısınız. Bunun için google.com’da arama yapabilir ilgili web sitelerini bulabilirsiniz. Yada bizim sizlere önerimiz olan web sitesinin aşağıdaki linkine tıklayarak gidebilirsiniz.

https://www.yesilay.org.tr/tr/bagimlilik/kumar-bagimliligi

kumar esenyurt
kumar esenyurt

Yukarıda belirtiğimiz linke kumar bağımlılığınıza çözüm bulabilirsiniz.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Totobo Whatsapp